Oferta

Strony internetowe

Zatrudniasz setki osób a Twoje produkty eksportujesz na cały świat? Może prowadzisz małe studio urody na osiedlu? Dla nas Twój biznes jest wart promowania. Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych stron www. Poważnie podchodzimy do małych projektów i nie boimy się dużych wyzwań. Stworzone przez nas portale pomogły naszym klientom wyraźniej zaistnieć na rynku.

Portale społecznościowe

Czy wiesz gdzie bawią się Twoi znajomi? A może chcesz spotkać przyjaciół z dawnych lat? Chcesz poznać ludzi pasjonujących się nurkowaniem? Załóż swój własny portal społecznościowy! Jeśli tylko masz dobry pomysł i w niego wierzysz, musi się udać! Pomożemy Ci stworzyć przyjazną dla użytkowników platformę w oparciu o sprawdzone rozwiązania. Ty też możesz odnieść sukces niczym nasza… nasi wspólni znajomi :)

Portale korporacyjne i aplikacje internetowe

Podejmiemy się stworzenia zaplecza dla Twojego biznesu, które będzie Ci służyć w każdym miejscu i chwili – o dowolnej godzinie, we wszystkich krajach świata.

Pozycjonowanie

Twój produkt jest najlepszy ale konkurencja nie śpi? Klienci mówią, że ciężko odnaleźć Cię w sieci? Są na to sposoby. Możemy pochwalić się doskonałymi wynikami pozycjonowania firm działających w branży o silnej rozwiniętej konkurencji. Spraw aby do Twojej strony trafili klienci, na których najbardziej Ci zależy.

Sklepy internetowe

Wynajem lokalu i czynsz są problemem nie mówiąc już o magazynowaniu towaru. Dotarcie do firmy jest niemożliwe z powodu korków? Znamy najlepszą lokalizację dla Twojego biznesu. Zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych (wg. indywidualnych potrzeb zamawiającego), zaawansowanych systemów zarządzania treścią stron www oraz portali społecznościowych. Najnowsze technologie są w zasięgu Twojej ręki. Pozwól swoim klientom poczuć komfort internetowej obsługi!

Bazy danych

Siła jest niczym jeśli nie można jej kontrolować. Ty i Twoi pracownicy potrzebujecie szybkiego dostępu do wszystkich danych? „Eye of Horus Solutions” podchodzi do spraw informacji bardzo nowocześnie i kompleksowo. Tworzymy bazy danych dla naszych klientów na miarę ich potrzeb dzięki wnikliwej analizie i wsłuchaniu się w ich potrzeby.
Power is nothing without control – Pirelli

Aplikacje dla systemów rodziny Microsoft Windows

Zajmujemy się tworzeniem "klasycznych" aplikacji dla systemów Microsoft Windows. Potrafimy dobrać właściwe rozwiązanie dla problemu. W sytuacjach, w których potrzebna jest wygoda wprowadzania danych typowa dla aplikacji systemów Windows - tworzymy aplikacje "okienkowe" dla tego systemu.